skip to Main Content
Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız; lokantalarda, restoranlarda, büyük yemekhanelerde, otel odaları, büyük toplantı salonları, kafeteryalarda bulunan koltukları, bankalarda bulunan koltukları ve AVM’lerde bulunan koltukları yerinde koltuk yıkama hizmetiyle yıkamaktadır.

Koltuklardaki yiyecek lekeleri, yağ lekeleri, çıkması imkânsızmış benzer biçimde gözüken lekeler, müşterilerinizin görmek istemediği kirler vb. Leke ve kirlerin oluştuğu koltuklarınız yerinde yıkama hizmeti ile yıkanmaktadır. Sizin hizmet verdiğiniz saatlerin haricinde kendi uzman ekibimizle gelerek koltuklarınızı yerinde yıkamakta ve yine sizin hizmet saatlerinize kadar koltuklarınız kurumuş ve kullanıma hazır bir halde teslim edilmektedir.

Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz bununla birlikte evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan koltuklarda uygulanmaktadır. Malatya genelinde birçok iş yerleri lokantalar, restoranlar, AVM ler bunların içinde bulunan yiyecek veren bölgeler şeklinde birçok alanda yerinde koltuk yıkama hizmeti veren IşıkKoltuk Yıkama yılların verdiği bilgi birikimi ve edinim sayesinde Malatya ve ilçelerimizde değerli halkımıza hizmet vermektedir.

Malatya koltuk yıkama firmaları hizmet kalitesinde geniş bir servis ağı ve uzman ekipleri ile günün her saatinde hizmet vermeye hazırız. Üstelik yerinde yıkadığımız koltuklarda kullandığımız deterjanlarda değişik olarak doğal koltuk yıkama şampuanları kullanarak, hiç bir aksaklığa meydan vermeden kusursuz bir temizlik sağlamaktayız. Bu koltukta oturacak insanoğlu koltukların yıkanma zamanından sonra ne olursa olsun kime yıkattığınızı ve fazlaca temiz bir halde yıkanmış olarak gördüklerini dile getireceklerdir.

Back To Top Hemen Arayın