skip to Main Content
ışık Koltuk Yıkama
ışık Koltuk Yıkama
ışık Koltuk Yıkama Malatya
Hakkımızda

Işık Koltuk Yıkama Firması olarak Malatya genelinde ve ilçelerinde uzun yıllardan beri koltuk yıkama, yatak yıkama, oto koltuk yıkama, restoran koltuk yıkama, sandalye yıkama gibi temizlik sektöründe hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ve profesyonel ekiplerimiz ile koltuklarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Koltuk yıkama konusunda uzman ekiplerimiz ile koltuklarınızı bakteriden, kirden arındırarak sizlere ferah bir ortam sunmaktayız. Yılın her günü istediğiniz veya dilediğiniz zamanda randevu alarak evlerinizde veya iş yerlerinde bulunan koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Son teknoloji ürünü makinalarla ve kimyasal olmayan temizlik malzemeleriyle yıkama veya temizlik yapıyoruz. Her çeşit koltuk takımlarınız, kanepeler ve yataklarınız tarafımızca yıkanarak veya temizlenerek sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Koltuk takımlarımız, bildiğiniz gibi üzerinde çoğu zamanımızı geçirdiğimiz, kimimizin dertleştiği, kimimizin oturup hoş sohbetler yaptığı ve misafirlerimizin ağırlandığı en büyük yardımcılarımızdır. Sürekli kullanıldığı için de zamanla kirlenmeye yüz tutarlar ve temizlenmesine ihtiyaç duyulur. Temizlenmediği taktirde her koltuk birer bakteri ve mikrop yuvasına dönüşerek tehlikeli bir durum alırlar.

Oto koltuk yıkama konusunda da Malatya genelinde en çok tercih edilen koltuk yıkama firmasıyız. Otomobil, otobüs kısaca her türlü araçlarınızın koltukları itina ile yıkanmaktadır.  Arayıp adresinizi vererek bulunduğunuz yere gelip otolarınızın koltuklarını yıkamaktayız. Malatya oto koltuk yıkama konusunda detaylı bilgi almak ve randevu almak için bizimle iletişime geçiniz.

Back To Top Hemen Arayın