skip to Main Content
Koltuk Yıkama

Akçadağ Koltuk Yıkama

Akçadağ Koltuk Yıkama

Akçadağ koltuk yıkama firmaları olarak bu sektör arasında en iyisi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız stor perde yıkama ve halı yıkama, stor perde yıkama, döşek, yorgan, battaniye, iskemle ve döşeme yıkama hizmetleri de sunmaktadır. Koltuk yıkama işleminde en iyi ve insan sağlığına zararsızdır. Astımı ve bronşit hastalığı olan müşterilerimizin sağlığında dikkate alarak koltuk yıkama alanında temizlik ilaçlarımızı özen ile seçmekteyiz.

Akçadağ bölgesinde emin koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Akçadağ ’da oturan kıymetli müşterilerimiz koltuk ve halılarınızın, stor perde yıkama aşamasında perdelerinin zarar görmesinden korkan müşterilerimiz bu hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz.

Malatya koltuk yıkama sektörünün vaz geçilmez firması olarak Malatya genelinde istediğiniz bölgeleye mobil ekiplerimiz ile gelerek ister ev koltuk takımlarınızı, isterse oto koltuklarınızı yıkayarak sizlere sağlıklı birer ortam oluşturmaktayız.

 Koltuk yıkama sektörünün olmazsa olmaz firması, dünyayı saran COVİD-19 virüsüne karşı koltuklarınızı anti bakteriyel dezenfektan ve ilaçlarla koruma sağlamaktadır. Koltuklarınızı yıkamaya gelen personelimiz tamamen izole bir biçimde tulumlu, maskeli ve galoşla evinize girerek sağlıklı bir ortam sağlamaktadır.

Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe Malatya’da uzun senelerden beri hizmet veren firmayız. Işık Koltuk yıkama ve Halı Yıkama firmaları kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmaktadır. Koltuk, halı, stor perde, iskemle oturma gurubu, çekyat, döşek, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi için hizmet vermekteyiz.

malatya koltuk yıkama

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top Hemen Arayın